"Člověk přišel na svět proto, aby tady byl, pracoval a žil. Jen moudrý se snaží náš svět postrčit dál, posunout výš. A jen vůl mu v tom brání." -Jan Werich-

Začínám psát bakalářku

8. září 2012 v 18:59 | Mirielka |  Začínám...
Tak a je to tu. Dnes nastal den D, hodina H a minuta M. Konečně jsem se po dvou měsících dohrabala k tomu, že jsem si sedla nad první kapitolu své bakalářské práce.


Co na tom, že tuhle kapitolu jsem měla odevzdávat už někdy v červnu, nejhůře v červenci? Doufám, že mi to můj vedoucí práce odpustí. Ale znáte ten pocit, kdy víte, že byste nesplodili nic kloudného, ani kdyby jste nad tím seděli několik hodin v kuse? Tak přesně tenhle pocit jsem měla celé léto. Nebylo to tím, že bych neměla čas - ten si vždy dokážu najít, ale neměla jsem chuť. Nepsala jsem nic. Krom dokončení seminárních prací jsem na psaní nesáhla.

Když jsem si v březnu zakládala tenhle blog, tak jsem si říkala, jak bude super, mít konečně kam psát. A ani na blog jsem nakonec nedokázala psát. Za všechno může ta moje zblázněná psychika. Jak jsem slibovala už v článku Dlouho jsem tu nebyla postupně určitě dopíšu, co se v tomto podivném roce stalo.

Ale nyní jsem na sebe tak trochu hrdá. Nejen, že jsem se vrátila k blogu, ale také jsem se pustila do té zpropadené bakalářky. Doufám jen, že mi ten elán vydrží. Sice to nejde tak rychle, jak bych chtěla, ale to se časem poddá. Téma mě zatím docela baví, literaturu mám sehnanou už skoro komplet, tak teď jen trochu toho tvořivého střeva a určitě to půjde. Tak mi držte palce :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama