"Člověk přišel na svět proto, aby tady byl, pracoval a žil. Jen moudrý se snaží náš svět postrčit dál, posunout výš. A jen vůl mu v tom brání." -Jan Werich-

Začínám blogovat

9. března 2012 v 17:55 | Mirielka |  Začínám...
Vítám Vás na svém blogu. Dlouho jsem přemýšlela, zda si mám blog založit. Nakonec jsem sama sebe přesvědčila, že mě to vlastně nebude nic stát a budu mít něco, kam se můžu s klidem vypsat.


Asi každá dívka si v dětství zkoušela psát svůj "tajný" deníček. Většinou nám sloužil nějaký sešit, kam jsme si zapisovaly své myšlenky, pocity. I já se kdysi o něco podobného snažila. Bohužel mi to nikdy dlouho nevydrželo a při stěhování jsem ztratila i těch svých pár pokusů. Určitě by to teď bylo velmi zajímavé čtení. Co si pamatuju, tak jsem si zapisovala, kdo mě naštval, kdo mě potěšil, jak bylo venku a podobné nezbytně důležité věci mladé slečny.

V dnešní době mnohým z nás slouží jako deníček právě blogy. Proto i já se pro ten svůj nakonec rozhodla. Ale jelikož doba pokročila, já dospěla, tak dnes již nechci "tajný" deník, ale ráda se s někým podělím o své pocity, problémy a tak. Když nic jiného, každý napsaný článek mě donutí přemýšlet nad daným tématem. A třeba mě i napadne řešení.

Tak Vám přeji hezké počtení Mrkající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama